Інтернет-магазин Need.com.ua

(095) 899-33-14
м. Київ, вул. Драгоманова 29, ТЦ «Центрум»

Про фабрику

ТМ «КАРОЛІНА» є одним з провідних виробників текстильних виробів для сну - ковдр і подушок з традиційним наповнювачем з пуху і перо-пухових сумішей. На сьогоднішній день продукція відома широкому колу споживачів як в Україні, так і за кордоном.

Підприємство пропонує оптимальне співвідношення ціни і якості, широкий асортимент перо-пухових виробів від простих, недорогих до ексклюзивних, красивих і практичних.
Постійні покупці знають, наскільки важливо для виробника, розуміння індивідуальних особливостей і потреб людини в здоровому, комфортному сні, і з задоволенням вибирають вироби торгової марки «KAROLINA».

Стратегія компанії - випуск продукції високої якості, постійне збільшення потужностей за рахунок оновлення виробничого обладнання.
Завдяки цьому на даний час ТМ «КАРОЛІНА» є одним з ключових учасників текстильного ринку, чий багаторічний досвід роботи, сучасна виробнича база, постійне прагнення до вдосконалення технологічних і бізнес-процесів забезпечили стабільне положення на ринку і хорошу репутацію.

Компанія пишається довірою своїх покупців і партнерів, серед яких провідні підприємства української та європейської економіки, виробничі й торгові організації, представники малого та середнього бізнесу. Компанія відкрита до сучасних технологій і знаходиться в постійному пошуку ідей для створення нових колекцій. При цьому, незмінними принципами залишаються строгий відбір вихідної сировини, висока якість обробки виробів, професіоналізм на всіх етапах роботи та увага до побажань споживачів.

Viber

Telegram

Зв'язатися з нами
Закрити